Rüyada Yılan Görmek

yılancıkRüyada yılan görmek gizli düşmana, kadına, çocuğa, esenliğe, saltanata, beyliğe, kişinin geçimine işarettir. Rüyada kendi vücudunun herhangi bir yerinden yılan çıktığını gören aile fertlerinden birinin düşmanlığını kazanır. Rüyada kendi ağzından yılan çıktığını gören kötü söz söyler ve bu olaydan zarar görür. Rüyasında yatağı üzerinde bir yılan öldürenin eşi vefat eder. Bir kişinin kendi boğazından yılanın çıkar ve toprağa girerse o kişinin ecelinin yaklaşması anlamına gelir.

Rüyasında bir insan yılanla boğuşursa düşmanından zarar görür. Rüya sahibi kişinin rüyasında yılan öldürmesi veya kesmesi o kişinin düşmanına galip geleceğine işarettir. Rüyada yılan oynatan birini görmek olaylara gücü yeten birinin rüya sahibinin hayatını etkileyecek olmasını gösterir. Rüyasında yavru yılanların suda yüzdüğünü gören kişinin canını sıkan olayların o kişinin psikolojisini bozacağına işarettir. Rüyasında duran bir yılan görmek düşmanın farkına varılacağına ama o düşmandan zarar görülmeyeceğine işarettir. Rüyasında gitgide büyüyen bir yılanı görmek, vesveseleri boş yere büyütmek anlamına gelir. Rüyasında bir yılan tuttuğunu görmek korkularından emin olmak anlamına gelir. Rüyada bir yılana sahip olmak ve o yılandan korkmadığını görmek yüksek mertebelere erileceğine ve olumlu değişikliklerin meydana geleceğine işarettir.
 
yılan Rüyada görülen büyük yılan büyük ve güçlü düşman, küçük yılan ise zayıf bir düşman manasına gelir. Rüyasında ağzına yılan girdiğini gören kişi ilim ehli olur, sürekli fikir üretir. Rüyasında bir yılanın uçtuğunu gören sevinç ve mutluluğa kavuşur. Yılanın yere düşmesi, o mevkinin yöneticisinin vefat edeceğini gösterir. Rüyasında başının üzerinde bir yılan gören itibar sahibi olur veya  memur ya da bir devlet işine girer. Rüyasında bir kabın içinde bir çok yılanı bir arada görmek Müslümanlara karşı düşmanlık besler. Rüyada yeşil bir yılan görmek din düşmanına işarettir. Rüyasında etrafını yılanların sardığını görmek yakınlarında bulunan kişilerin düşmanlığına ve onların sokmaması zarar görülmeyeceğine ancak sokmaları veya ısırmaları ise zarar vereceklerine işaret eder. Rüyasında yılandan korktuğunu gören düşmanının şerrinden emin olur. Rüyada evde yılan görmek evdeki düşmana, dışarda görülen yılan ise dışarıdaki düşmana işaret eder. Rüyasında yılanın eti, kemiği ve derisini görmek o düşmanın malına, o maldan bir şey düşeceğine işarettir. Rüyada bir yılanın kendisiyle konuştuğunu gören düşmanı ile barışır veya o düşmandan menfaate erer, huzurlu günlere erer. Rüyasında bir yılanın kendisine kötü söz söylediğini görmek düşman ile kavga etmeye veya düşmanın yüzünden zarar görüleceğine işaret eder. Altın, gümüş ve diğer değerli madenlerle beraber yılan görmek büyük bir hayra işarettir. Rüyasında arkasında yürüyen bir yılanı görmek hileli düşmana işaret eder. Rüyada çok zehirli bir yılan görmek çok tehlikeli düşman demektir. Rüyada yılanı evde görmek bir düşmanın kötülük yapacağına veya karı kocanın kavga etmesine işaret eder. Rüyada belli belirsiz yılan görmek hastalık ve kederi, düş kırıklıklarını işaret eder. Rüyada bir yılan görmek, iş hayatında karışık ve zor işlerle yorumlanır. Rüyasında bir yılanın sürünerek kendisine doğru geldiğini görmek, düşmanların birleşerek tehlike oluşturmaya çalıştırdıklarına ve dikkatli olmak gerektiği anlamına gelir. Rüyasında bir yılanla boğuşup o yılanı öldüren düşmanını yener. Rüyada yılan eti yemek bir işten fayda elde etmeye, bir şerden hayır elde etmeye işaret eder.
 
yılanlarRüyasında ağzı dili olmayan bir yılan ile konuşan düşmanı ile barışır. Bir yılanı öldürüp havaya kaldıran veya parçalayan kişi düşmanına üstünlük sağlar ve onun malını alır. Rüyasında bir yılanın kendisine güzel bir söz söylediğini gören kişi düşmanı ile barışır. Rüyasında tırnaklı, pençeli ve boynuzlu yılan görmek, şerli büyük bir düşmana işaret eder. Rüyasında bir yılan görüp o yılandan korkmadığı halde kaçtığını gören kişi üzülür. Rüyasında burnundan, memesinden ve cinsi organlarından yılan çıktığını gören kişinin evladı o kişiye düşman olur. Rüyada görülen yılan yumurtası zayıf düşman anlamına gelir. Rüyasında bir yılanla uğraştığını gören, düşmanı ile kavga eder, kendini bir yılanın soktuğunu gören ise düşmanından zarar görür. Rüyasında bir yılan beslediğini ve o yılandan korkmadığını gören, büyük bir dereceye ulaşır. Rüyada kara yılanı görmek mal edinmeye, su yılanı görmek hatırı sayılır biriyle arkadaşlığa, ejderha görmek kuvvetinin artmasına işarettir. Rüyada iri ve uzun bir yılan görmek korkuya işarettir.  Bir yılanı kendi evine sokan kendisine hile edecek bir düşmanı olduğuna işarettir. Bir kişi rüyasında yılan yaktığını görürse, düşmanını öldürür ve galip gelir. Kişi rüyasında bir yılanın uçtuğunu görürse, o kişinin düşmanları başka bir yere gider. Eğer rüyada, sokaklarda yılanların gezdiğini görürsek o yerde huzursuzluk meydana gelecek demektir. Siyah yılan, hile ve yaramazlığı sebebiyle düşmanın en şiddetli olanı manasına gelir. Rüyada görülen yılanın beyaz olanı, zayıf ve kuvvetsiz düşmandır. Bir kimse rüyasında, yılanı deliğinden girip çıktığını görürse, o kimseyi üzecek bir şeylerin ortaya çıkacağına işarettir. Rüyasında ikiye bölünmüş bir yılanın parçalarını eline aldığını gören düşmanından istifade eder. Kişi rüyasında yılanın etini çiğ olarak yediğini görürse, düşmanı ve düşmanının malı üstüne zafer kazanır ve sevinir.  erişir. Kişi yılanın etini pişirerek yediğini görse, düşmanına galip gelir ve cihat yüzünden helal mala nail olur. Rüyada görülen yılanın sivri dişleri düşmanın kuvvetine işaret eder. Kişi rüyasında yakasında ve kımıldayan beyaz ve küçük bir yılan olduğunu görürse yakın bir zamanda faydalı bir mala erişecek manasına gelir. Rüyada ölmüş bir yılan gören kişinin düşmanını Allah-u Teala helak eder. Bir şehirde yılanların öldürüldüğünü ve büyüklerinden birisini kendisinin öldürdüğünü gören o şehre sahip olur.Rüyasında bir yılanın, kendisini yuttuğunu gören kişi devlet ve saltanata erer. Rüyasında başında yılan olduğunu gören kişinin şanı büyük olur, iyi derecelere gelir. Rüyada yılanları çiğneyerek onların aralarında dolaşmak sellerin olacağı büyük bir yağmura işarettir.
Bu yazı Din kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir